… na poli blogovania robím práve dnes. Nečaká tu na Vás nový článok, ako ste na to boli po posledné týždne zvyknuté/ý. Napriek tomu, o svoju dávku mňa v žiadnom prípade neprídete 😉. Oficiálne Vás vítam na predĺženej ruke môjho blogu – na mojom Youtube kanáli.

https://youtu.be/RH8WH9eyjL0

A keďže nedokážem nájsť problém, kvôli ktorému mi nechce spúšťať video priamo z blogu, tak Vás poprosím kliknúť na odkaz. Do budúcna preleziem všetky nastavenia a chybu odstránim.

Prvým videom začínam, teda aspoň v to dúfam, svoju ďalšiu cestu. Verím, že spojenie blogu a youtube vytvorí dokonalú fúziu medzi mojimi myšlienkami a mojou skriňou.

V prípade dnešného videa Vás prosím o zhovievavosť. Začínam s točením, začínam so strihom, ozvučením a všetko sa učím za pochodu, svojpomocne. Verím, že malé technické chyby Vás neodradia od toho, aby ste sa prihlásili na odber (odoberať), či mi dali lajk. Áno, počas natáčania budúceho videa už otočím kameru do správnej polohy, sľubujem 🙂😀🤣. Čakám aj na Vaše komentáre, ideálne ohľadom oblečenia. Alebo mi len napíšte pár povzbudivých slov, tie potešia vždy.

Výzvu, ktorú spomínam, som zaregistrovala na instagrame u Fashion audit. A keďže ja čelím podobným vyzvaniam rada, tak skriňa dala jednotlivé kúsky a moja tvrdohlavosť priviedla na svet nového člena “V strednom veku” rodiny.  Teším sa na Vás budúci týždeň v “normálnom” blogovom režime s novým článkom.

Užívajte si deň, Erika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.