… vlastniaca šatník naplnený do maximálneho prasknutia. Samozrejme, nie je to miestnosť o rozmeroch niekoľko metrov štvorcových, zatiaľ ho vlastnou drevotrieskou chráni  len trojmetrová skriňa (s presahom do nevyužitých priestorov skríň rodinných príslušníkov 😊). Už som to párkrát naznačila a v tejto chvíli to priznávam verejne, na plné ústa a celkom otvorene. SOM MANIAČKA, NÁKUPNÁ MANIAČKA.

Na nákupy vyrážam vždy v dobrej nálade. Pohoda je dôležitým faktorom pre vyhnutie sa nerozhodným rozhodnutiam. Roky, do najmenšieho detailu pilovaný rituál, zahŕňa rannú kávu (čaj je povolený ekvivalent). Na zvýšenie hormónu pokoja je veľmi vhodné hodinové vyberanie si pred skriňou, pretože ootd je v tomto prípade žiadúci na úrovni 2 plus, maximálne 1 mínus. Reprezentujeme, no néééé? A čo si budeme klamať, čo je v dnešnej dobe hodinka, dve? Veď čas je relatívny už od doby Einsteina.

Prípadné čekovanie najnovších módnych trendov je počas dolaďovania detailov dovolené, odporúčam ho však ako predprípravu večer pred dňom D. Jednak tým efektívne využijete chvíle, kým Vám schnú nechty na všetkých dostupných končatinách, maskujete sa maskou, ležíte vo vani (nehodiace sa škrtnite). Zároveň si tým navodíte úžasné, poväčšine halucinogénne sny, v ktorých Vás naháňajú chlpaté papuče, v tesnom závese nasledované priesvitnými legínami na zadku Kim K.

Vráťme sa ale späť k nákupu. Máte makeup, máte pohodu. Pozor, žiadne raňajky. Toto nebude sobotný nákup na nedeľný obed. Tu sa žiada nalačno. Prázdne brucho, menšie rifle. Základná poučka, ktorú si opakujte ako mantru. Vo chvíli odchodu narýchlo vyriešte tangramy v kabelke, metódou kameň-papier-nožnice rozhodnite opätky versus pohodlie (ja trocha podvádzam, ale nikomu to nehovorte) a hor sa do sveta.

Vrátim sa po peňaženku a hor sa do sveta. Vrátim sa prezuť a hor sa do sveta. Vrátim sa po kľúče od auta a hor sa do sveta. Prisahám, že ak sa vrátim ešte aj po dáždnik, tak sa na ten svet môžem …. (pozrieť inokedy samozrejme 😁).

Rovnako ako vo hviezdnych vojnách, tu bude v blízkej budúcnosti continuum …

A ako ste na tom Vy? Skúste mi niečo hodiť do komentárov tu, na insta alebo FB. Pozor varovanie, Váš komentár môže byť (a s najväčšou pravdepodobnosťou aj bude) použitý ako inšpirácia pri pokračovaní. 😚 Letné (aj uletené) fotografie maniačky nafotil  @vikendovyfotograf  @pespartes.

Tričko a nohavice – second hand

Užívajte si deň, Erika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.