Vitajte

Categories Uncategorized

Vitajte ešte raz.

Veľmi som chcela začať klasickým článkom s fotografiami, ktorých mám v hlave naplánovaných už veľmi veľa. Ak by mi niekto pri príprave blogu povedal akým obrovským problémom bude nájsť osobu ochotnú fotiť, zrejme by som sa zasmiala. Veď amatérskych fotografov je predsa dosť. Napriek tomu, počas takmer dvoch mesiacov hľadania FTP spolupráce na rôznych sociálnych sieťach, som stále na nule. Vytrvalo hľadám, ale čím ďalej, tým mi je zrejmejšie, že moje fotografie začnú presne v štýle, ktorému som sa chcela vyhnúť. Amatérske a samospúšťou. Preto dúfam, že mi to prvých pár týždňoch odpustíte a viac budete kritizovať, alebo radšej chváliť,  moju odvahu ísť s kožou na trh. Aj keď tej kože počas týchto stále chladných dní veľa vidieť nebude.

Ďakujem za každý komentár a všetkým, ktorí sa ma rozhodnú sledovať na instagrame.

Užívajte si deň, Erika

1 thought on “Vitajte

  1. Tak len do toho! Držím palce. Mňa dodnes fotografuje celá rodina, známi ba i neznámi ľudia. Nebojte sa poprosiť svoje okolie. Už ma fotili aj mestskí policajti 😀 Že sú fotky amatérske? Všetky blogerky tak začínali. Želám veľa radosti pri blogerskej práci. Baba

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.